Rozvoz zdarma pro Brno, Modřice, Želešice, Rajhrad, Rousínov, Moravany, Nebovidy, Ostopovice a další obce jižně od Brna do 20 km. Stačí se telefonicky informovat.

Rodinné Vinařství Gréger

1 položek celkem
Greger Dornfelder 2018
195,87 Kč bez DPH
237 Kč

Trať:  Kozí horky Obec Přítluky,  podoblast velkopavlovická. Alkohol:...

Kód: 3433

logo-greger3

Rodinné Vinařství Gréger

Toto malé Rodinné Vinařství sídlí v jihomoravské obci Rakvice, kde se s jejich vinařským umem můžete setkat přímo u nich doma v rodinné zástavbě. Přivítají vás zde dva bratři , kteří se vinařství na plný úvazek věnují již od roku 2005. Již od prvního setkání jde pozorovat, že práce s vínem je nejen baví, ale i naplňuje a motivuje k další studiu a učení nových věci v oblasti výroby vína. Při výrobě využívají nejmodernější poznatky z řízeného kvašení v kombinaci s metodou kvašení na vlastních kvasinkách. 

Rozloha vlastních vinic

Začínali na rodinných pozemcích o rozloze 30 arů kde jim své poznatky předal jejich otec. V dnešní době hospodaří na rozloze vinic 5 hektarů a stále plánují výsadbu další vinic. Většinu vinohradů vinařství Gréger můžete najít kolem Rakvic a Přítluku. Asi nejlepší viniční tratí, kterou se mohou pochlubit je viniční trať Kozí horky či viniční trať U Majáku.

Ve vínech Rodinného Vinařství Gréger se odráží snaha a poctivé zpracování. Vína jsou svěží, lahodná a chutná. V nabídce můžete najít jak mladá vína plná svěžesti tak vína zrající v sudech typu barrique.