Francois Voyer XO "Grand Champagne" 40% 3l

Kód: 1743
13 897 Kč 11 485,12 Kč bez DPH 4 632,33 Kč / 1 l
Skladem (1 ks)

Typ: Vinný destilát - koňak

Země původu: Francie - Cognac - podoblast Grand Champagne

Obsah: 3 l

Obsah alkoholu: 40%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Francois Voyer XO je výjimečný koňak, který je vrcholem umění sklepmistrů této značky. Hrozny na výrobu tohoto koňaku pocházejí ze samotného srdce Grand Champagne.

Intenzivní květinové noty jsou nesmazatelně vyraženy nad bohatou chutí vanilky, sušeného ovoce, zázvoru a vlašských ořechů; vše smíšené s jemnými náznaky pepře, koření a dřeva. Dlouhé roky strávené v dubových sudech "harmonizovali" tento koňak a dali mu to, co nazýváme "rancio charentaise", buket charakteristický pro pozoruhodný starý koňak. Voyer XO je v souladu s jeho ušlechtilým původem, hluboko v půdě Grand Champagne. Je to podpisový koňak domu Voyeru a bude mít příležitost vás okouzlit svou silou, rovnováhou a lahodností. Zrál 20 - 30 let v starých dubových sudech.

Barva je hnědá s nádechem mahagonu. Vůní tento výjimečný koňak dominuje intenzivními květy, tóny dřeva a koření. 
Chuť je bohatý na vanilky, sušené ovoce, zázvor a vlašské ořechy. A vše je smíšené s jemnými náznaky pepře, koření a dřeva. Vynikající elegantní a jemná, dřevnatá chuť má náznaky sušeného ovoce a vanilky v závěru. 


Jak vás nejvíce potěší?  Vychutnejte si jej přímo. Nechte je zahřát ve skle po dobu nejméně 10 minut, aby se paleta vůní rozvinula. Pomalu ho popíjejte a
vychutnejte si složitost jeho chutí - to všem na  vás čekalo desetiletí v dubovém barelu!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balení
Hmotnost: 5.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: