TOP 10 nejprodávanějších rumů u nás

TOP deseti nejprodávanějších rumů u nás

Statisticky každý třetí náš zákazník kupuje rum. Rum je zkrátka stále v kurzu a jeho popularita je stále velká. V tomto odvětví je prostě stále co objevovat. Mnohým značkám jejich sláva už vyhasíná a mnohé se zase neuvěřitelnou rychlostí šplhají na pomyslný vrchol hory zvané rumová popularita.

Pojďme si představit deset nejprodávanějších rumu u nás na AlkoholClub.cz za rok 2020, a nechte se inspirovat tím co momentálně nejvíce frčí při nákupu rumu.

 

 

 

10.místo -  A.H.Riise Royal Danish Navy Rum 40 % 0,7l

Tento námořnický rum od výrobce A.H.Riise je v dnešní době už klasika pro mnohé rumové milovníky. Je krásně nasládlý a plný exotického koření, čokolády a melasy. Mnoho lidí jej prostě miluje. Není divu, že je v top 10 nejprodávanějších rumů na našem eshopu.

danish navy rum

 

 

9.místo - A.H.Riise Non Plus Ultra 42% 0,7 l

Další zástupce rumu od značky A.H.Riise. Tentokrát se jedná o jejich výtečnou luxusní řadu NON PLUS ULTRA. Tento rum je prostě skvělý, a to ve všech ohledech. Lahodný, jemný, vyvážený a ještě krásně vypadá už na pohled. To je rum co prostě chcete dostat jako dárek. A taky to tak většinou je, že tento rum se nejvíce prodává jako dárek pro oslavence či k Vánocům.

a-h-riise-non-plus-ultra-rum--42-0-7l

 

8. místo - Admiral Rodney ROYAL OAK 40% 0,7l

Další z "námořnických" rumů. Tentokrát, ale suchého charakteru. Rum pro již zkušenější milovníky tohoto pití, jenž ocení drsnější a prkenější chuť plnou dřeva a koření. Jeho netradiční vzhled je velice typický a to z něj také dělá atraktivní krásný dárek. je to prostě rum, který si vás prostě musí "objevit" sám.

Admiral rodney royal oak

7.místo - Chairmans Reserve Spiced 40% 0,7l

Představte si vůni a chuť Vánoc. To je přesně tento rum. Už při jeho otevření se na vás "vyvalí" opojný závan téhle jedinečné vůně po kandovaném ovoci, pralinkách, hřebíčku a pomerančové kůře. To je to co většina zákazníku od tohoto rumu očekává. Navíc je za velice příjemnou cenu. Dá se pít samotný, v drinku, zahřáty či v létě na ledě a stále vás bude bavit.

Chairmans reserve spiced

6. Místo - Malteco 10Y 40% 0,7l

Rum o kterém se dá jednoznačně prohlásit, že má jeden z nejlepších poměrů cena vs. výkon. Rum světové třídy, skvěle vypadající a ještě za cenu velice příjemnou. Mnohé srovnatelné rumy ve stejné kvalitě se pohybují na dvojnásobné ceně. Tento rum prostě baví. Navíc provedení dárkového balení se skleničkami je prostě super.

malteco-10-yo-anejo-suave-07-l

 

5. místo - Rum Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l

Rum pocházející z Panamy, jenž okouzlil již mnoho zákazníků. Navíc v roce 2020 změnili výrobci celkový tvar a logo lahve a velmi zatraktivnili svůj vzhled. Toho si všimli i mnozí designeři a právě v roce 2020 dostala tato značka rumu Sérum ocenění hned na dvou soutěžích zaměřený na obaly. Světově v Londýně na soutěži SPIRIT BUSINESS 2020, kde získali zlatou medaily. Samotný rum se skvěli, což také dokazuje prestižní ocenění na světové soutěži IWSC konané v listopadu 2020 v HONK KONGUZde vyhrál nejen svou kategorii, rumy do 10 let, ale především celkové hodnocení mezi rumy za což získal titul BEST RUM 2020No řekněte ještě aby se také nestal jedním z neprodávanějším rumem u nás na AlkoholClub.cz, že?

Sérum gorgas nové

4. místo - Chairman's Reserve The Forgotten Casks Rum 0,7 l 40%

Bramborové místo si drží dle nás výtečný rumík suchého, ale jemného a lahodného charakteru. V našem TOP 10 jeto již třetí rum z ostrova Svaté Lucie a druhý rum značky Chairman's Reserve. Tento rum je nejen zvláštní svým příběhem o požáru a zapomenutých sudech , ale především svou chutí a vůni, která je opravdu opojná. Proto je hojně vyhledáván především zkušenými "píči" rumu a jejich následovníků.

chairman res. forgoten cask

 

3. místo - Bumbu rum 40% 0,7 l

Bronzové rumové místo získává pro mnohé velmi populární rum Bumbu. Tento rum snad není ani zapotřebí představovat. Netradiční vzhled láhve s křížem připomínající pirátskou vlajku či symbol X pro hledaní pokladu. A pro velká část zákazníků také tento rum za poklad pro své chutě považují. Není se čemu divit, že je tento rum z Barbadosu na bedně vítězů.

BUmbu

2. místo - Rum Sérum Ancon 10Y 40% 070

Stříbrné místo těsně za rumem Bumbu získal rum Sérum Ancon. Neznáte? Jak už jsme psali u 5. místa rumu Sérum Gorgas, rumy Sérum se velmi v roce 2020 vyšvihli do povědomí české rumové společnosti a to především svým celkovým zatraktivněním vzhledu. Samotný rum Sérum Ancon je chuťově cílen pro velkou škálu konzumentů a jednoduše lze o něm prohlásit, že je tak báječně vybalancovaný, že chutná 8 z 10. Je to prostě rum, který opět vypadá skvěle, chutná báječně a cena není šílená.

Serum Ancon nový

1. místo - Rum Sérum elixír 35% 070

Fanfáry za první místo získal paradoxně rumový elixír. Sérum elixír je na výsluní už dlouho, pro svou krásně marcipánovou chuť se šťavnatostí exotického ovoce. Navíc již zmiňovaná velká změna v designu udělala hodně. Sérum elixír se prostě pije a chutná. Přesto, že se jedná o elixír není na své poměry zase tak přeslazený jak jeho konkurenti a to z něj dělá nebezpečnou zbraň pro mnohé oslavy, kde jeho chuti už mnozí podlehli. Není e čemu divit, že tedy získává pomyslné první místo v našem žebříčku.

Serum elixír nový

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení