Marzadro Set Degustazione Le Giare - miniatura

Kód: 987
1 437 Kč 1 187,60 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Typ: Vinný destilát - Grappa

Země původu: Itálie

Obsah: 3 x 0,1l

Obsah alkoholu: 41% 41% 45%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marzadro Set Degustazione Le Giare

Set 3 miniatur prestižních grapp společnosti Marzadro, balených v krásné papírové kazetě.

Kazeta obsahuje:

MINIATURU "Giare Amarone" cl.10 41%

Grappa vyráběná destilaci ve vodní lázni v diskontinuálním koloně z jemných výlisků pouze jedné odrůdy hroznů Amarone. Následně se nechá zrát po dobu alespoň 36 měsíců v malých dubových sudech o obsahu 500 litrů, ve kterých Master Distiller pozorně sleduje vývoj směsi, její vůně a charakter, aby se dosáhlo jedinečné rovnováhy.

Barva je medově zlatavá s vůní intenzivní a plnou. Struktura je sametová, přetrvávající. V chuti  harmonické a trvalé tóny na patře po zralém ovoci.

 
MINIATURU "Giare LE CHARDONNAY" cl.10 45%

Grappa vyráběná destilaci ve vodní lázni v diskontinuálním koloně z jemných výlisků pouze jedné odrůdy hroznů Chardonnay. Následně se nechá zrát po dobu alespoň 36 měsíců v malých dubových sudech o obsahu 225 litrů, ve kterých Master Distiller pozorně sleduje vývoj směsi, její vůně a charakter, aby se dosáhlo jedinečné rovnováhy.

Barva je výrazně jantarová s vůní intenzivní a plnou ovocných prvků a koření. Struktura je měkce suchá. V chuti  jemné a elegantní tóny exotického koření a ovoce.

 

MINIATURU  "Giare Gewürztraminer" cl.10 41%

Grappa vyráběná destilaci ve vodní lázni v diskontinuálním koloně z jemných výlisků pouze jedné odrůdy hroznů Gewürztraminer. Následně se nechá zrát po dobu alespoň 36 měsíců v dubových sudech o obsahu 1000 litrů, ve kterých Master Distiller pozorně sleduje vývoj směsi, její vůně a charakter, aby se dosáhlo jedinečné rovnováhy.

Barva je citrusově zlatavá s vůní intenzivní a plnou svěžesti. Struktura jemná a harmonická. V chuti  intenzivní a aromatické sladké tóny na patře po zralém ovoci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Grappa
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: