Dictador WIXÁRIKA 1978 57,4 % 0,7l

Kód: 3448
75 977 Kč 62 790,91 Kč bez DPH 108 538,57 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Typ: Rum třtinový

Země původu: Kolumbie

Obsah: 0,7 l

Obsah alkoholu: 57,4%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dictador WIXÁRIKA 1978 57,4% (model 2018/6)

Unikátní kolekce Kolumbijských rumu Dictador na, které společnost Dictador spolupracovala s deseti domorodými indiánskými umělci z kmenem Huichol nebo také Wixáritari (od toho také odvozen název rumu Dictador WIXÁRIKA) , jenž obývají strmé rokle Sierra Madre Occidental v mexickém Gran Nayar. Jejich tradice,
umění a kultura přežila více než 3 000 let téměř nedotčena vnější vlivy.

Každý z deseti umělců pracoval na 25 lahví, na které vyobrazil, pomocí malých skleněných korálků, významné symboly jejich kultury, dle své vlastní a jedinečné vize. Ruční práce na jedné lahvi zabrala v průměru 7 dní celodenní dřiny. Celkově trvala zakázka na designu lahve 1750 dní.

Každá lahev je tak tedy originál a i přesto, že 10 lahví v sérii vypadá podobně tak podobné si nejsou. 

Wixáritari věří, že to není samotné dokončené dílo, které je nejdůležitější při tvorbě umění, ale akt samotného stvoření: zpěv, šití, vyšívání a vytváření pozoruhodných vzorů pomocí tisíců malých kuliček. Celý vesmír zobrazený v umění se neustále mění. Proto je každé umělecké dílo jedinečné.

Celkově tak bylo vyrobenou pouze 250 kusů v této sérii.

wixarian umělec

Samotné plnění lahví je odrazem již tak dokonalého uměleckého díla. Pro plnění byly použity  nejcennější rumy z nejlepších a nejstarších sudů v průměrném stáří 40 let. Tyto vzácné rumové kapaliny jsou pečlivě vybírány a míchány nejlepším master blender Dictadoru. A vybral jen to nejlepší z nejstarších ročníků, aby vám dal nejpravdivější chuť našeho dávného DICTADORU.

Specifikace Dictador WIXARIKA 1978 57,4% (model 2018/6)

Tato lahev zaujme asi svým jednoduchým vzorem v barvách pouze modré a černé. Samotné plnění je z roku 1978 ze sudovou silou 57,4% a má 41 let stáří. Samotný rum zrál v sudech po americkém dubu a portské. Objevíte tak klasickou kolumbijskou chuť, která jsou bohatá, hluboká a luxusně chutná s nádechem mohutného dřeva, čokolády, višní a nádechem hrozinek.

Je třeba jednoduše popíjet, abyste plně porozuměli magii toho nejlepšího.

!!!!Upozorňujeme, že tyto rumy jsou na objednávku s časem doručení až 3 týdny!!!!

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy a Cachaca, Kolumbie
Země původu: Kolumbie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: