Flor de Caña Centenario 12y "Legacy Edition I" 0,7l 40% - kniha básní

Kód: 91
1 107 Kč 914,88 Kč bez DPH 1 581,43 Kč / 1 l
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Typ: Rum třtinový

Země původu: Nikaragua

Obsah: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flor de Caña Centenario 12y "Legacy Edition I"  

Flor de Caňa Centenario 12 Aňos je perlou mezi rumy. Pochází z Nicaragui a pozvolný proces zrání mu dává velice jemnou komplexnost. Hladká, vyvážená chuť s dubovými podtóny a náznaky karamelu, exotického ovoce, nugátu, sladkých příchutí tropického ovoce a medu mu dává prvotřídní vyrovnanost a unikátní závěr.

Legacy Edition je speciální sběratelské vydání "Flor de Caña 12 Years" a "Flor de Caña 18 Years Ultra Premium", které je k dispozici od června 2017. Jedná se o speciální sbírku vydanou na počest umělcům z celého světa, vyjadřující se skrze obraz a poezii. Design vnějšího obalu představuje nádhernou původní malbu nikaragujského umělce Augusta Silvy a obsahuje knihu s poetickou antologií vybranou honduraským básníkem Rolandem Kattem, složeným z 49 básníků zastupujících 38 zemí v 16 původních jazycích.

Obraz od Augusta Silvy na vnějším obalu představuje jeho výtvarnou interpretaci sopky San Cristobal, nejaktivnější v Nikaragui, která se stala tak významnou pro značku Flor de Caña jako místo, kde se rodiče narodí a se stárnou. Plodnost půdy, vulkanické klima, kterým jsou barely vystaveny během procesu stárnutí, a obohacená sopečná voda přispívají k vytvoření jedinečně hladkého a lahodně vyváženého rumu.

Kromě krásného balení obsahuje "Legacy Edition" knihu poezie s prací mezinárodně uznávaných básníků z pěti kontinentů, kde je k dispozici k prodeji Flor de Caña, včetně zemí jako Čína, Rusko, Spojené státy americké, země Latinské Ameriky, Austrálie, Kanady a Evropy. 

Flor de Caña "Legacy Edition" byla vyvinuta s cílem zvýšit povědomí a ctít rozmanitost ve světě s nesčetnými jazyky, kde poezie má sílu sjednotit lidi pod jediným, univerzálním jazykem. Pojmy času a geografie jsou narušeny stejným způsobem, jakým Flor de Caña přivádí lidi k stolu s mimořádnou chutí a více než 125letou historií.

Nicaragua

Flor de Caña byla první značka rumu v Nikaragui. Dnes je prodávána ve více než 40 zemích po celém světě a je jednou z nejrychleji se rozvíjejících rumových značek ve Spojených státech. S více než 125 lety a 5 generací rodinné tradice je Flor de Caña uznáván jako nejlepší světový rum na prestižních mezinárodních soutěžích v Londýně, San Francisku a Chicagu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy a Cachaca
Hmotnost: 1.7 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: