Dom Perignon Vintage 2008 0,75 l

Kód: 3327
5 277 Kč 4 361,16 Kč bez DPH 7 036 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Typ: Šampaňské

Země původu: Francie - Champagne - Ardenne

Obsah: 0,75 l

Obsah alkoholu: 12,5 %

Odrůda vína: Chardonnay, Pinot noir, 

Styl vína: Brut

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dom Pérignon je celosvětově nejznámější champagne na Světě. Jedná se o komplexní šumivé víno se sametovou konzistencí neobvykle, svěžím buketem, květinovým a ovocným aroma a neuvěřitelně dlouhý závěr s jemnými tóny citrusové kůry a kandovaného ovoce.

Láhev Dom Pérignon Blanc 2008 v unikátním dárkovém boxu, představující poctu historické události změny Chef de Cave (sklepmistra) šampaňského domu Dom Pérignon. Přední straně dominuje zlatý štít a podpisy Richarda Geoffroye a Vincenta Chaperona. Boční strany obsahují jejich biografie.

Leden 2019 představuje pro Dom Pérignon historický milník. Dosavadní Chef de Cave, Richard Geoffroy předává po 28 letech pomyslné žezlo Vincentovi Chaperonovi.

Tuto významnou událost doprovází uvedení nového ročníku, Dom Pérignon Vintage 2008, který v sobě kombinuje vizi obou těchto výjimečných mužů.

Dom Pérignon Vintage 2008 pochází z temného roku, jemuž dominovala obloha pokrytá mračny. Stejně jako v ikonickém roce 1966 nakonec vše zachránilo neobyčejně horké a slunečné září. Zralost a kvalita úrody překonala veškerá očekávání.

Šampaňská vína Dom Pérignon se nenechávají omezovat standardní dobou zrání, každé víno si určuje svou vlastní. Dom Pérignon Vintage 2008 byl tak uveden později, než Vintage 2009.

Uvedení speciální edice Dom Pérignon Vintage 2008 Chef de Cave Legacy Edition na trh proběhen celosvětově 1.11.2018 v exkluzivním limitovaném počtu kusů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šumivá vína
Hmotnost: 2.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: