Crystal Head ONYX 40% 0,7l

Kód: 3987
1 277 Kč 1 055,37 Kč bez DPH 1 824,29 Kč / 1 l
Skladem (4 ks)

Typ: Vodka

Země původu: Kanada

Obsah: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crystal Head vodka ONYX 40% 

Onyx je jedinečný nový projev vodky Crystal Head, vyrobený z prvotřídní Blue Weber Agave , jenž je pěstované pouze v jediné farmě v Mexiku. S nad sazkou by tedy bylo možné prohlásit že se jedná o "SingleAgave" - ekvivalent Single malt :D

Láhev s luxusním černým povrchem a odpovídajícím vyraženým víčkem na hřebenu je oslavou mocného válečnického krystalu Onyx.

Říka se že tento krystal Onyx má schopnost sdílet své schopnosti intuice, soustředění, pozitivity a ochrany s těmi, kteří ji drží blízko. Onyx udržuje spojení s naší zemí díky své ochranné energii, která nepropouští světlo. Onyx také kombinuje všechny barvy spektra a tak je schopen absorbovat negativní energie - čím tmavší je kámen, tím více energie drží.

Onyx Crystal Head vodka, vytvořená z Blue Weber Agave, působí jako symbol lidské cesty. Jde o zaměření na pozitivitu, vyzývající k vnitřnímu tvůrčímu duchu. Stejně jako všechny výrazy Crystal Head je Onyx smíchán s nejčistší vodou z kanadského Newfoundlandu. To dává konečnému produktu čistý a polosladký nádech. Při zachování věrných hodnotám Crystal Head neobsahuje Onyx žádné oleje, cukry ani přísady.

Charakter vodky Crystal Head Onyx 40%

Ve vůni vás okouzlí čerstvá zelená tráva s jemným bílým pepřem a nádechem citrusů. Chuť je neskutečně "měkká a hladka" s nádechem koření a sladkosti. Ta se postupně vyvíjí do jemného, ​​ale nezaměnitelného zemitého sevření jedinečné agávy. Závěr se nadále pohybuje v stylu zelené trávy, pepře a citrusů.

 

Krásný a magický dárek.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodky
Hmotnost: 1.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: