Blackadder

Webová stránka značky: Blackadder

Blackadder

Jedno z velice významných nezavislých plnění ve Skotsku. Proslavilo se především používání staré školy v procesu staření whisky a tzv. RAW CASK metod. Jejich filozofie staření whisky vychází ze starých času kdy se whisky před lahvováním za sudu nijak dál neupravovali jak v součastnosti. Tímto přístupem se snaží zachovat staré tradice svých předchůdců. Odmítají kosmetické úpravy jako je především filtrování whisky za studena a barvení karamelem používají jen do max. 1 % a u RAW CASK pouze do max. 0,5%. Ve většině případů nechávají whisky lahvovat i v sudové síle - Cask Strength. To se ale většinou týče provedení RAW CASK. Ostatní lahvují v ředěných i tak uctihodných 43 - 46% alkoholu.

Snaha o jejich provedení whisek je opravdu v takové míře jedinečná a originální. A když ochutnáte whisky od nezávyslého plnění Blackadder jako by jste  ochutnali whisky přímo z otevřeného sudu.

Žádné produkty značky Blackadder nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení