Russian Standard Vodka LYUBAVIN 40% 070 - limitovaná edice

Kód: 3621
1 337 Kč 1 104,96 Kč bez DPH 1 910 Kč / 1 l
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Typ: Vodka

Země původu: Rusko

Obsah: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40%

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Russian Standard Original LYUBAVIN Vodka 40% O,7l - limitovaná edice

Vodka Russian Standard je autentický jemný destilát s čistou chutí, který zachovává charakteristickou „chlebovou“ chuť tradiční ruské vodky. Dlouhodobým cílem této značky je pozvednout celosvětový standard pro vodku.

Lyubavin je pátou limitovanou edicí vodky Russian Standard, která oslavuje ruské řemeslo. Tato edice je inspirována okázalými díly Alexandra Lyubavina, který byl oficiálním klenotníkem carského dvora. Lyubavin, sám rodák z Petrohradu, se proslavil díly odkazujícími na tradiční ruský folklór, která v sobě spojují styly baroka a Art Nouveau. Okázalost jeho děl, které patří ke špičce v oblasti smaltu, se odráží v propracovaných zlatých ornamentech této nové edice. 

Sběratelská vodka pro každého milovníka kvalitní vodky. Krásný dárek!

Kdo někdy ochutnal tuto skvělou vodku tak ví, že je opravdu skvělá, lahodná a jemná.

Výtečná ruská vodka je  pojmenována podle carské normy k výrobě kvalitní ruské vodky z roku 1894, vydané na základě výsledků práce D. I. Mendělejeva. Vodka Russian Standard byla poprvé uvedena na trh v roce 1998 a díky své neobyčejné kvalitě se zanedlouho stala ve své vlasti základním měřítkem pro všechny ruské vodky. V roce 2006 byla v ruském Petrohradu otevřena v té době nejmodernější destilerie na světě, kde se tato vodka pro celý svět vyrábí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodky
Hmotnost: 1.4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: