Russian Standard Vodka MALACHITE 40% 070 - limitovaná edice

Kód: 3622
397 Kč 328,10 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Typ: Vodka

Země původu: Rusko

Obsah: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40%

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Russian Standard Original MALACHITE Vodka 40% O,7l - limitovaná edice

Vodka Russian Standard je autentický jemný destilát s čistou chutí, který zachovává charakteristickou „chlebovou“ chuť tradiční ruské vodky. Dlouhodobým cílem této značky je pozvednout celosvětový standard pro vodku.

Vodka Russian Standard Original MALACHITE je sedmá limitovaná edice vodky Russian Standard je inspirována malachitem, jenž je v ruském folklóru oslavován jako kámen transformace a který se za ruské dynastie Romanovců stal synonymem luxusu. Se svou výraznou zelenou barvou je malachit jedním z nejkouzelnějších drahých kamenů, které se v Rusku nacházejí. Jeho zářivé zelené odstíny a plynulé linie byly základem pro vytvoření této speciální edice, která představuje komplexní, dynamický a neustále se vyvíjející duch vodky Russian Standard.

Sběratelská vodka pro každého milovníka kvalitní vodky. Krásný dárek!

Kdo někdy ochutnal tuto skvělou vodku tak ví, že je opravdu skvělá, lahodná a jemná.

Výtečná ruská vodka je  pojmenována podle carské normy k výrobě kvalitní ruské vodky z roku 1894, vydané na základě výsledků práce D. I. Mendělejeva. Vodka Russian Standard byla poprvé uvedena na trh v roce 1998 a díky své neobyčejné kvalitě se zanedlouho stala ve své vlasti základním měřítkem pro všechny ruské vodky. V roce 2006 byla v ruském Petrohradu otevřena v té době nejmodernější destilerie na světě, kde se tato vodka pro celý svět vyrábí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodky
Hmotnost: 1.4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: