Malteco degustační rumový set 10Y/15Y/20Y 3x0,2l
Kód: 3213
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Typ: Rum třtinový
Země původu: Itálie (původně Guatemala)
Obsah: 3x0,2 l
Obsah alkoholu: 40,5%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Malteco 10 Aňos je vynikající guatemalský rum ze směsi špičkových rumů ve stáří 10 let. Super poměr cena kvalita. Tento rum si opravdu užijete. Rum je lehký a mírně nasládlý, převládají tóny kandovaného ovoce, vanilky,čokolády a karamelu, výrazný a perfektně vyvážený.
Malteco 15 Aňos je rum z Guatemaly , vyráběný přímo ze šťávy z cukrové třtiny. V chuti dominuje koření s tóny tabáku, vanilky, skořice, čokolády a karamelu.
Malteco 20 Aňos je nejstarší seriově vyraběný produkt značky Malteco. Jedná se o luxusní směs, která se skládá z pečlivě vybraných až dvacetiletých rumů mimořádné kvality.  Charakteristický po tónech tabáku, třtiny, exotického koření, svérázné  vanilky, hořké čokolády a ovoce.