A.H. Riise Gold Medal Vintage 1888 Copenhagen

Kód: 444
ZDARMAZDARMA
A.H. Riise Gold Medal Vintage 1888
997 Kč 823,97 Kč bez DPH 1 424,29 Kč / 1 l
Skladem (1 ks)

Typ: Rum třtinový

Země původu: Americké panenské ostrovy

Obsah: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40%

Detailní informace

Detailní popis produktu

A. H. Riise Gold Medal Vintage 1888 Copenhagen 

V roce 1888 se Kodaň zaplnila zástupci ze všech zemí světa při příležitosti konání Velké skandinávské expozice průmyslu, zemědělství a umění, známé též jako Světová výstava v Kodani 1888.

Skandinávská výstava z roku 1888 nabídla do té doby nevídanou show. Konala se v okolí majestátní budovy v centru Kodaně, včetně dnes již velmi slavného zábavního parku Tivoli.

Tivoli 80. let 19. století byl však velmi odlišný od současné moderní verze. Přesto jsou obě verze, co se celkových dojmů a zážitků týče, velmi podobné.

Kromě těchto aktivit se mohli návštěvníci seznámit se širokou škálou kultur z celého světa. Bylo možné obdivovat způsob života v různých částech naší planety. K tomu všemu přidejte všechny tradiční aspekty výstavy, lety balónem a nekonečné davy lidí a získáte představu o Tivoli 80. let 19. století.

Velké skandinávské expozice v Kodani se zúčastnila také společnost A.H. Riise Company. Její výrobky byly prezentovány v pavilonu Západní Indie a získaly medaili za vítězství ve své kategorii.

Tendejší "sklepmistr" vytvořil směs z několika rumů té nejvyšší kvality ze Západní Indie a Střední Ameriky. Jeho cílem bylo povýšit A.H. Riise XO 1888 Copenhagen Gold Medal na moderní interpretaci klasické verze rumů A.H.Riise s důrazem na charakteristické aroma s tóny ovoce a dubu typické pro tehdejší dobu.

A.H. Riise X.O. „1888 Copenhagen Gold Medal“ je oslavou mezinárodního úspěchu Alberta Heinricha Riise a jeho mnoha celoživotních historických milníků. A.H. Riise XO 1888 Copenhagen Gold Medal se stal jedním z nejoblíbenějších rumů z řady A.H. Riise.

 

Vlastnosti rumu A.H. Riise Gold Medal Vintage 1888

Barva tohoto rumu je tmavě nazlátla. Ve vůni vás osloví plný buket všemožného ovoce. Chuť je zavrčí vaši nedočkavost po lahdných tonech kandovaného ovoce, marcipánu a trochy vanilky. Závěr je dlouhý sladký a přesto příjemně hřejivý a vytrvalí.

Výtečný zážitek s luxusního rumu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: A. H. Riise, Americké panenské ostrovy
Hmotnost: 1.3 kg
Země původu: Americké panenské ostrovy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: