Rum Sérum Panama Seasons DRY 2005 070 45%

Kód: 4283
2 537 Kč 2 096,69 Kč bez DPH 3 624,29 Kč / 1 l
Skladem (2 ks)

Typ: Rum třtinový

Země původu: Panama

Obsah: 0,7 l

Obsah alkoholu: 45%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rum Sérum PANAMA SEASONS DRY 2005 45%

 

SERUM PANAMA SEASONS DRY ročník 2005 je nefiltrovaný, nedoslazovaný a nepřibarvovaný suchý rum. Ke zrání se používá kombinace lehce vypalovaného sudu z amerického dubu (hloubka 4 mm) a extra vypalovaného sudu (hloubka 6 mm) taktéž z americkém dubu po bourbonu.

Jedná se o limitovanou edici 3000 lahví!

Tento autentický rum má jedinečnou vůni tabáku, kůže a kakaa. Chuť přináší robustní, plnou chuť, která připomíná horký, suchý panamský letní den s modrým Karibským mořem na obzoru. Dlouhotrvající závěr je nádherně dřevitý, kořeněný a suchý. 

SERUM PANAMA SEASONS je limitovaná edice rumů, které ukazují dvě stránky krásné tropické země Panamy.

Panama je země s nekonečnými plážemi na pobřeží Karibského i Tichého oceánu. Bohatý deštný prales se sopečnou půdou je jedním z nejlepších prostředí na světě pro pěstování cukrové třtiny. Počasí se zde dělí na dvě roční období, vlhké a suché. Obě jsou nezbytná pro pěstování a dozrávání výjimečné cukrové třtiny používané k výrobě nejušlechtilejších rumů na světě.

Naše kolekce Panama Seasons obsahuje dvě limitované edice rumů, SERUM PANAMA SEASONS WET a SERUM PANAMA SEASONS DRY , které vám umožní poznat dvě naprosto odlišné stránky Panamy.

Způsob výroby

Cukrová třtina se naseká a rozdrtí na třtinovou šťávu. Serum Dry se destiluje z čerstvě zahuštěné třtinové šťávy, která vytváří jemné aroma cukrové třtiny a ovoce.

Doplňkové parametry

Kategorie: SÉRUM Rum
Hmotnost: 3.1 kg
styl rumu: Sladký

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: