Rum Sérum PUENTE CENTENARIO 2004 070 40%

Kód: 3560
Novinka
Značka: Rum Sérum
3 597 Kč 2 972,73 Kč bez DPH 5 138,57 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Typ: Rum třtinový

Země původu: Panama

Obsah: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rum Sérum PUENTE CENTENARIO 2004 40%

Novinek ve světě rumů na českém trhu z řady rumu Sérum. Po úspěšném vpádu značky Sérum v roce 2016 s jejich Sérum elixír přichází na řadu po 2 letech 10 letá záležitost čistého rumu Sérum Ancon 10y a rumový bratr Sérum Gorgas.  A teď konečně v roce 2020 čerstvá rumová novinka Rum Sérum PUENTE CENTENARIO 40%.

Rum Sérum PUENTE CENTENARIO 40% byl vyrobený v limitovaném množství pouze 3000 kusů lahví.

Vlastnosti sérumu PUENTE CENTENARIO 40%

Samotný rum je barvy světlého jantaru. Bohaté, krásně zaoblené aroma s jedinečnou variací vůní. Kulatá a plná chuť zralého ovoce s příjemným, suchý a intenzivně dlouhým koncem.

Původ cukrové třtiny pro sérum PUENTE CENTENARIO 40%

Cukrová třtina pro rumy Sérum se pěstují v Panamě, v údolí Pesé v provincii Herrara, v oblasti, která je svými optimálními klimatickými podmínkami ideální pro pěstování cukrové třtiny nejvyšší kvality. Panenský třtinový med se získává lisováním stonků třtiny a následným odpařováním přebytečné tekutiny. Tím se stává základní surovinou pro výrobu tohoto lahodného rumu. Tento "med" následně kvasí v nerezových kádích po dobu několika dní. Po dosažení 4-6% alkoholu je připraveno k destilaci. Ta probíhá v kolonovém destilačním zařízení. Výsledný destilát - rum neboli "aquardiente" (ohnivá voda o obsahu 29 - 60% alkoholu)je připravený pro dlouhou dobu zrání.

Pokud máte rádi styl rumu jak je například Diplomatico nebo Don Papa tak tento rum rozhodně musíte ochutnat a věřte, že nebudete zklamáni.  

Proč právě sérum PUENTE CENTENARIO 40%?

Název PUENTE CENTENARIO znamená Most století. A jedná se o most spojující pevninu Jižní a Střední Ameriky, kterou Panamský průplav v roce 1914 na dlouhá léta oddělil. A právě rum Sérum Puente Centenario byl vydestilován k 90 letému výročí této významné události v roce 2004.

Doplňkové parametry

Kategorie: SÉRUM Rum
Hmotnost: 3.1 kg
styl rumu: Sladký
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: