Limitovaná edice "Connoisseurs Choice"

connoisseurs-choice

V šedesátých letech minulého století George Urquhart, jeden z prvních ze čtyř generací rodiny Urquhartů, která utváří osud společnosti Gordona a MacPhaila, propagoval řadu jednosladových skotských whisky, které si sám vybral zralé a lahvované. Tímto způsobem účinně přivedl na trh novou kategorii, která byla něčím novým v dříve zaměřeném trhu jen výhradně na smíšené (blended) whisky.
Řada výběrových šarží prolomila inovativní novou půdu, která poskytla platformě mnoha skotským palírnám ze všech regionů, z nichž některé nebyly nikdy prodávány jako jednosladové.
Během posledních pěti desetiletí si udrželi přesvědčení, že každý lihovar má svou vlastní osobnost.

Sbírka whisky v sortimentu "Connoisseurs Choice" se neustále vyvíjí a snaží se vždy zvýraznit jedinečné vlastnosti jednotlivých lihovarů a sdružuje vzácné a vyhledávané jednosladové whisky z některých nejstarších skotských palíren. Kolekce mapuje whisky z celého Skotska, od palíren jako je Caol Ila na ostrově Islay po Strathmill v Speyside. Zároveň také zaznamenává výstupy novějších lihovarů na trh, jako je např. palírna z Isle of Arran.

"Connoisseurs Choice" je zkrátka jedinečná příležitost nahlédnout na celé Skotsko v průběhu času. 

 
1577
3047115773047
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.