Jack Daniels Sinatra Select 45% 1 l

Kód: 3154
6 487 Kč 5 361,16 Kč bez DPH 6 487 Kč / 1 l
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Typ: Tennessee Whiskey

Obsah: 1 l

Obsah alkoholu: 45%%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jack Daniels Sinatra 45% je pocta jednomu z největších milovníků Jack Daniel's – Franku Sinatrovi, palírna na počest jeho věrnosti ke značce připravila limitované vydání své whisky, které po něm pojmenovala.

Jack Daniel's Sinatra Select zraje ve speciálně upravených sudech majících na vnitřní straně hluboké drážky (viz foto) a ty, vzhledem k větší kontaktní ploše destilátu s dřevem, dodávají whisky více vanilkovo-dubového charakteru, po ukončení zrání je whisky méně ředěna vodou na pěkných 45% obsahu alkoholu (běžný Jack Daniel's Old No 7 má pouze 40%), a následně stočena do krásných masivních lahví. Lahev je tradičně uložena v luxusní dárkové kazetě s přiloženou knížečkou plnou fotografií Franka Sinatry.

Související obrázek

Každá lahev je individuálně číslovaná na zadní straně, lahev si můžete zaregistrovat přímo na stránkách výrobce a stáhnout si certifikát o vlastnictví, což z Jack Daniel's Sinatra Select kromě sběratelského artiklu dělá mimo jiné výborný dárek.

Takže v idéálním případě je vhodné pustit si nahravky F.Sinatry a popíjet Jacka Daniela Sinatra Edici. A myšlenkově pozvednout sklenku na počest muže s jedním z nejlepších hlasů co svět kdy poznal.

 

Výsledek obrázku pro Jack Daniel's Sinatra

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: